Blog

İZOLUX

Blog01

www.izolux.com.trİZOLUX HAFİFLETİLMİŞ SİLİSYUM YALITIMIYönetim kurulu başkanımız Şahin KARAKUŞ ‘ un kontrolünde 10 Kasım 1994' ten bu yana aralıksız  AR-GE, üretim ve uygulama faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün Know-how‘ u şirketimize ait  olan  Avrupa' nın en iyi Doğal Yalıtım Malzemesini üretmenin  sevincini yaşıyoruz.İzmir Kemalpaşa’ da ki tesisimizde 12.000 m2/ gün üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Yakın zamanda Akhisar Organize Sanayi Bölgesi' nde yatırımının %80' inini bitirdiğimiz ve günlük 100.000 m2/gün kapasiteli ikinci fabrikamız devreye girecektir. Güncel rakamlar ile 40 ın üzerinde şehirde bayiliklerimiz ve uygulamalarımız bulunmaktadır. 2017 yılı sonuna kadar 81 ilimizde ve 30 ülkede bayi ağını oluşturabileceğimiz bir plan uygulamaktayız.Ürünlerimiz  TSE – ISO – CE – UTO  ve EOTA belgelerine sahiptir. Ayrıca BEP-TR  de (Bina Enerji Performansı Yönetmeliği)  629 Kodu ile yayınlanmış olup bütün hesaplama programlarında İZOLUX Markası ile yer almıştır.HEDEFLERİMİZÜlkemize uluslararası ürünler  ve markalar kazandırmak .İthalatın azalıp ihracatın artmasına katkıda bulunmak.İnsanımıza   istihdam  sağlamak.Ülkemize şirketimize ve çalışanlarımıza iyi kazançlar sağlamak.Uzun ömürlü ürünler geliştirmek.İnşaatlarda üretim süresini minimize etmek .Taklit eden değil taklit edilen olmak.

TERMOJET

Blog01

www.termojet.com.trİnşaat ve izolasyon alanında 2007′de kurulan Termojet Pazarlama A.Ş. 2012 yılında KAPLAN GRUP tarafından devralınmış olup, faaliyetlerine 2012 yılından beridir devam etmektedir.Şirketimizin nihai hedefi özellikle enerji alanında ve enerji tasarrufunda yeni nesil ürünleri Türkiye ve Dünya pazarına tanıtıp, Türk Madenlerinin dünyada olması gerektiği yerlere getirmektir.Kaplan Grup 2012′de devraldığı bayrağı daha iyi yerlere taşımak için enerji tasarrufu alanında ciddi yatırımlar yapmaktadır.Kaplan Grup Termojet ve İzolux markaları ile dünyaya enerji tasarrufu konusunda yeni bir pencere açmaktadır. Kalitemiz ve politikalarımız bu yönde devam etmektedir.Kaplan Grup, devam etmekte olan Ar-Ge çalışmalarıyla Termojet  ve İzolux ve Türk Madenlerini zirveye taşımak için tüm enerjisini harcamaktadır.

MASK YAPI KİMYASALARI

Blog01

www.maskyapi.comMASK Yapı Kimyasalları, çalışmalarına 1990 yılında İzmir Merkezli olarak başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran İhtira Beratını (patent) 1994 yılında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan almıştır. MASK Yapı Kimyasalları DAS Certification Ltd. kuruluşundan alınan ISO 9001:2000, ISO 14001 Çevre Standardı belgelerine sahip olup, kalite ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlayan bir sistem içerisinde çalışmalarını dürüst, saygılı ve sürekli gelişime açık bir prensip ile devam ettirmektedir. MYK Ailesi olarak; kalite ve müşteri memnuniyetinin herzaman en üst düzayde olmasını sağlayan bir sistem içerisinde çalışmalarımızı dürüst, saygılı ve sürekli gelişime açık bir prensip ile devam ettirmekte olup, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunarak, Türkiye'de Yalıtım ve İzolasyon anlayışında yeni bir çağ açıyoruz...