İZOLUX YANMAZ MANTOLAMA

Yanmaz mantolama en kullanışlı mantolama sistemidir. Son zamanların en çok tercih edilen sistem olmasında yanmaz özelliğinin olması ve ısı yalıtımında yüksek performans sergilemesinin önemi çok büyüktür. Bu sistem sayesinde yüzde 70’lere kadar ısı yalıtımı sağlanmaktadır ayrıca ses yalıtımı konusunda da çok etkindir. Yanmaz mantalama iç ve dış cephelere ısı ve ses yalıtımı sağlaması amacıyla yapılmaktadır. Günümüzde yeni yapılan her binada yapılması artık zorunlu hale gelmiştir çünkü bu bir lüks değil ihtiyaçtır insanların daha sağlıklı ve konforlu bir hayat sürmesi için devlet tarafından desteklenen mantoloma sizlerin yaşam standartlarını arttırır.

Özellikle eski binalarda çok fazla ısı ve ses sorunu yaşanmaktadır bu durumda binanın içindekilere rahatsızlık veri ve evin değerini düşürür. Mantolama yaptıracağınız zaman en iyisini ve yanmaz olanını yaptırmanı size çok avantaj sağlayacaktır. Sonradan pişman olmamak adına doğru adımların atılması önemlidir. Taşyünü ile yapılan mantolomada kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle ortaya çok güzel bir sistem çıkarılır. Evinizin değeri artar sizlerde daha sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşam sürersiniz. Yanmaz mantolama çok kalitelidir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz binanızın gücünü arttırır deprem gibi durumlara karşı direnç sağlar. Sistemin çok yayın olarak kullanılmasında en temel mantık olası yangınlara karşı önlem almaktır ve kullanılan malzeme nedeniyle yangına karşı da çok dirençlidir. Yanmaz mantolama sistemleri çatılarda, iç ve dış cephelerde yangını önlemek için kullanılır. Bu sistem sayesinde bina içerisindeki ısı kayıplarının önüne geçerek büyük tasarruflar sağlamaktasınız. Son dönemlerde artan doğalgaz masraflarını göz önünde bulundurduğumuzda sistem size kısa sürede yüksek kazanç sağlayacaktır. Her binada, fabrika, kurumda ya da yaşam alanı içerisinde bulunması gereken bu sisteme en uygun fiyata sahip olmak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçin.

İzomaris firması olarak Muğla, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Ortaca, Datça ilçelerinde sizlere en kaliteli malzemelerle en kusursuz işçiliği sunmaktayız. Binanızda ya da yaşam alanınızda yanmaz mantolama sistemi yoksa zarardasınız demektir. Hem sağlık açısından hem de konfor açısından bu sistemleri size çok sayıda faydası vardır. Sistemi kullanan kişilerden sürekli olumlu tepkiler almaktayız. Dışarıdan bakıldığında sistemin faydalarını tam olarak göremeseniz de sistemi kullanan kişilerin hepsinin son derece memnun oldukları bilinmektedir.