ISI İZOLASYONU

Isı izolasyonu sıcak ve soğuk havayı kontrol altına alırken konutların içine girmesini ya da çıkmasını engeller.  Isınma için yapılan masrafın sürekli artması enerji tasarrufunun önemini ortaya çıkartmaktadır. Isı izolasyonu hem binanızı korur hem de ihtiyacınız olan tasarrufu size sağlar. Isı yalıtımın size çok sayıda faydası vardır ısı tasarrufuyla birlikte size konfor sunar, binanızın ömrünü uzatır, değerini arttırır ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar. 

Özellikle kış aylarında hasta olmamak adına evin içerisindeki ısıyı kontrol altında tutmak çok önemlidir farkında olmadan evin içerisine giren soğuk hava sizi sıkıntıya düşürür. Bina içerisinde ısı kontrolü sağlamak için çatıyı, duvarları çok iyi yalıtmalı ve kaliteli pencere kullanımına özen gösterilmelidir. Ülkemizde geliştirilen yeni sistemlerle binalar yapıldıktan sonra ısı izolasyonu yapılıp teslim edilmektedir ancak eski binalarda ve ısı yalıtımından kaçınılan binalarda sorunlar devam etmektedir. Kaliteli bir yalıtım için işin profesyonel kişilerce yapılması gerekir daha sonradan sorun yaşamamanız adına işin ucuzuna kaçmak yerine bu işi uzun yılardır yapan ve söz sahibi olan firmalarla çalışmak en mantıklısıdır. Isı geçişinin azaltılmasını sağlayan özel yalıtım malzemeleri deneyimli uzman kadro tarafından profesyonel bir şekilde yerleştirilmektedir. Isı yalıtımına neden ihtiyaç duyulur diye baktığımızdan yaz aylarından daha iyi serinleme ve kış aylarında daha iyi ısınma sağlar bunun yanında ısı harcamalarına yönelik ortalama yüzde 50 tasarruf sağlar. Bina içerisinde sıcaklık dağılımı homojen hale gelir ve daha sağlıklı, konforlu bir yaşam sürülür. Bina ve ev içerisinde küflenmeyi, mantarı ve leke oluşmasını önler, ısı izolasyonu size aynı zamanda ses yalıtımı da sağlar dışarıdan gelen sesleri emer ve gürültü kirliliğini önler, yakıt tüketimini azalttığı için çevreyi korur,  binanın gücünü arttırır ve olası depremlere karşı daha dayanıklı hale getirir. Sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçin.

İzomaris firması olarak Muğla, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Ortaca, Datça ilçelerinde en modern ve en kaliteli ısı izolasyon sistemlerini sizlere sunuyoruz. Hem kaliteli hem de ekonomik olsun istiyorsanız bizleri tercih etmeniz yeterlidir. Yeni geliştirilen sistemlerle soğuk ya da sıcak farklarından etkilenmeyerek daha konforlu bir yaşam süreceksiniz.