SU İZOLASYONU

Binaların uzun süre yıpranmaması ve dayanıklı bir şekilde kullanılabilmesi için çatıların, temelin, dış ve içyapının su almaması için yapılan uygulamalara su izolasyonu adı verilemektedir. Bina içerisindeki ve çevresinde su sızıntıları çok sayıda soruna neden olmaktadır duvarlarda çatlak oluşması ve kırılmalar en sıkıntılı durumların başında gelir. Binanızın su izolasyonu yapılmamışsa binada küf, mantar, kararma, çiçeklenme meydana gelmektedir bu durum hem insan sağlığını olumsuz etkiler hem de kötü bir görünüme neden olur.

Yeni yapılan binalarda bile ihmalkarlık nedeniyle su yalıtımı olmamaktadır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve konforu için mutlaka su yalıtımınızı yaptırın. Yapılarınız içerisine giren suyun ve nemim ahşam, metal, taş, tuğla gibi malzemeler üzerinden geçerek olumsuz etkiler bırakmaması adına su izolasyonu gerekir. Su yalıtımının korumanın dışında çok sayıda faydası vardır binalarınızın yapımında kullanılan ve taşıyıcı kısımlarda yer alan demirlerin paslanması önler. Su sızdırması sonrasında paslanma meydana gelirse binanın taşıma kapasitesi düşer ve deprem gibi doğal afetlerde binanız çok çabuk hasar alır. Bunun yanında su yalıtımı yaptırdığınızda bina betonlarının çürümesini ve betonlarda çatlaklar oluşmasını önlemiş olursunuz.

Firmamız izomaris sizlere Muğla, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Ortaca, Datça ilçelerinde su izolasyonu konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Su yalıtımı konusunda Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan izomaris uzun yıllardır hizmet vermektedir. En uygun fiyat avantajlarından ve en kaliteli işçilikten yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Profesyonel hizmetlerimiz uzman kadromuz ve kaliteli ürünlerimizde sizlere kusursuz bir işçilik sunmaktayız. Su izolasyonu ile tam bir koruma sağlamış olursunuz su sızıntılarını önleyerek bakteri ve küf oluşmasını önler konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Tavandan ve çatıdan sızan sular herkes için çok büyük sıkıntı yaratır çatının tamir edilmesi, sızan sulardan kaynaklı sorunlar ve temizlik hem zaman hem de para kaybı yaratır. Sizlerde bu tarz sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız işi uzmanına bırakın. Su yalıtımı uygulaması ile çatı, dış duvarlar, balkonlar, wc, banyo, teras gibi yerler koruma altına alınır. Yalıtım yapılması sonrasında temel ve çatı gibi yerlere su geçirmeyen malzemeler döşenir ve bu şekilde binanın dayanıklılığı korumuş olur.