ÇATI UYGULAMALARI

Çatılar binaları yukarıdan gelebilecek dış olumsuzluklara karşı koruyan en önemli sistemlerin başında gelir sıcak, soğuk, kar, yağmur gibi durumlar sonrasında kaliteli ve sağlam çatı sistemleri sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çatılar binaların mimari yapısına ve kullanıma göre tasarlanma ve inşa edilmelidir. Çatı uygulamaları profesyonellik ve hassasiyet gerektirir amatör olarak inşa edilen çatılar zamanlar sıkıntıları da beraberinde getirmektedir ucuz malzeme ve ucuz işçilik sonrasında çıkan sorunlar size çok daha maliyetli geri döner.

Her yapının kendine göre bir geometrik biçimi vardır yapılacak çatının da bu biçime uyması gerekir, sudan ve diğer olumsuzlardan korunması için gerekli eğimin çok profesyonel hesaplamalarla sağlanması gereklidir. Çatı uygulamaları ile oluşabilecek tüm olumsuzlar önceden görülmeli ve hesaplanmalıdır ön bina gölgelendirmesi, bacanın konumu özenle projelendirilmelidir. İzomaris firması olarak sizlere profesyonel ve çok kaliteli biz hizmet sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla hareket etmektedir. İşin planlanması, yürütülmesi ve sonrasında sağlanana hizmetlerle sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Son derece tecrübeli personelimizde ihtiyacınız çatıyı en kısa sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz. Firmamız tarafından Muğla, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Ortaca, Datça ilçelerinde yapılan çatı uygulamaları sizlere çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Öncellikle çatınız için atıl durumda olan yani kullanılmayan alanlar değerlendirilmektedir ve sizin için en uygun proje hayata geçirilmektedir. Her türlü çatı yalıtım, kiremit uygulama, panel çatı, çatı aktarma uygulamaları, ahşap çatı, çelik çatı, oluk işleri, shingle kaplama,  işleriniz özenle ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. Firmamız sizler için en modern ve en kaliteli çatı tasarımlarınız hayata geçirmektedir. Sizler tercihi ve bizlerin deneyimiyle oluşturulan ortak projemiz sayesinde çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çatınızdan faydalanacaksınız. 

Çatılarda sağladığımız ısı yalıtımı ile yüzde 25’lere kadar ısı kayıplarının önüne geçişmektedir. Çatılar binalarda en zor erişilebilen yerlerden olduğu için yapılacak uygulamaya çok özen gösterilmeli ve kaliteli olmalıdır uzun ömürlü olmasının yanında yenilme ve onarım gibi sorunlar çıkartmayacak şekilde olması da çok önemlidir. İzomaris firmamız tarafından sizlere özel yüzlerce çatı modeli sunulmaktadır hem kaliteli hem de şık tasarımlara sahip çatılar sayesinde her türlü olumsuzluğa karşı korunmuş olacaksınız.