AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri hayatınızı kolaylaştırır, sizlere güvenlik sağlar ve daha konforlu bir yaşam sunar. Yeni nesil evlerde görülen bu otomasyon sistemleri günlük yaşantınızı daha konforlu hale getirmektedir. Aydınlatma, ısıtma-soğutma, eğlence, güvenlik ve daha çok sayıda konuda sizlere tasarruf sağlamaktadır. Akıllı ev sistemleri sizlerin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda kurulmaktadır. Bu sistemler sayesinden rutin hayatınız daha hareketli hale gelir ve zaman kayıplarının önüne geçersiniz.

Özellikle güvenlik konularında endişesi olanlar için çok büyük bir yeniliktir. Bu sistemler sayesinde her işinizi çok kolay yoldan yapabiliyorsunuz oturduğunuz ya da yattığınız yerden hiç kalmadan tüm perdeleri kapatabilir, televizyonu ayarlayabilir, banyo ve su sistemlerinin sıcaklıklarını ayarlayabilir, ışıkları otomatik olarak kapatabilir ya da açabilir, müzik sistemlerini çok kolay kontrol edebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkların yanı sıra akıllı ev sistemleri sayesinde hırsızlık, yangın, su basını gibi sorunların da önüne geçebilirsiniz. Hareketli algılayıcılar oluşabilecek sıkıntıları önceden fark eder ve ilgili kişileri uyarır sizlerde uzaktan kontrol sistemi sayesinde olası durumlara önceden müdahale edersiniz. Yine akıllı ev sistemleri sayesin gaz kontrolü, elektrik kontrolü, sağlayabilirsiniz fişte unutulan cihazlar ya da gaz sorunlarına müdahale ederek olası sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.  Bu sistemlerin kontrolünü tek bir noktadan yapmak mümkündür cep telefonunuzdan, bilgisayardan ya da tabletlerden çok kolay kontrol sağlayabilirsiniz. Sistemler içersinde ev otomasyonu, alarm sistemleri, kamera sistemleri, ses sistemleri, ev ısı sistemleri yer almaktadır. Akıllı ev sistemleri konusunda son derece tecrübeli firmamız ihtiyacınız olan en iyi sistemi size sunmaktadır. Muğla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Menteşe, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan bölgelerinde akıllı ev sistemleri konusunda en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.

Türkiye’nin en büyük markalarından olan izomaris firması olarak kusursuz işçilik ve en teknolojik sistemlerle sizlere çok konforlu bir yaşam sunmaktadır. Bu muhteşem sistemler sayesinde evinizin tüm kontrolü sizin elinizde olacak ve oluşabilecek tüm olumsuzları önceden fark ederek müdahale edebileceksiniz. Örneğin gaz sızıntısı olduğunda sistem otomatik olarak ana vanayı kapatır ve size haber verir böylece büyük bir facianın önüne geçmiş olursunuz. Bu sistemler lüks değil tamamen gerekliliktir.