DIŞ CEPHE DEKORASYONU

Son 10 yılda dış cephe dekorasyonu konusunda çok olumlu gelişmeler yaşanmaktadır binaların daha modern bir görüntüye sahip olması, ısı ve ses yalıtımı sağlaması ve ekonomik olmasından dolayı her bina yönetimi tarafından bu dekor uygulanmaktadır. Uygulamanın faydası ortaya çıktıkça yapılan her binada hayata geçirilmeye başlanmıştır ancak ülkemizde eski binalarda ve maliyetten kaçınılan binalarda bu eşsiz uygulama yoktur bu nedenle de çoğu kimse sonradan yaptırmak zorunda kalır.

Özellikle ısı yalıtımı konusunda sizlere hem sağlık hem de konfor sağlamaktadır. Eski binalara yapıldığında binanın değeri artar ve modern bir görünüm sağlar. Binalarda ısı ve ses konusunda çok sıkıntılar yaşanmaktadır kış aylarında binalar yeterince ısınmadığı için yüksek faturalar ödemek zorunda kalırız aynı şekilde yazın da yeterince serinlik olmadığı klima nedeniyle yine yüksek faturalarla karşılaşırız. Ses sorunu da bizleri çok rahatsız etmektedir dışarıdan gelen gürültü insanların keyfini bozar bir takım takıntılara sinirsel hastalıklara neden olur.  Dış cephe dekorasyonu sayesinde çok sayıda sorunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Bu uygulamanın tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de ekonomik olmasıdır verdiğiniz para zaten zamanla kendini karşılamaktadır yapacağınız tasarruflar sayesinde uzun zamanda kârlı çıkarsınız. Dış cephenin yanı sıra kolon, kiriş gibi beton bloklarda yalıtılmış olur. Dış cephe giydirme sistemleri olarak da karşımıza çıkan uygulama ile binaların dış cephesi strafor ve buna benzer ürünlerle giydirilerek izole edilmesi işlemidir. Mantolama sistemi binalardan sıva aşamasından önce yapılır kaba sıva sonrasında strafor panelleri yapıştırılır file ile desteklendikten sonra tekrar sıvalama yapılır.

En son ince sıva yapıldıktan sonra işlem tamamlanmış olur, izomaris firması olarak Muğla, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Ortaca, Datça ilçelerinde bu işlerinizi çok ekonomik ve sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer alan izomaris gün geçtikçe büyüme devam etmektedir. Profesyonel hizmet ve kusursuz işçilik ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Yaptığınız iş öncesi, yapım aşaması ve sonrasıyla takip edilmekte ve tam bir uygulama sağlanmaktadır. Dış cephe dekorasyonu işleri geri dönüşü olmayan işler arasındadır mağdur olmamak adına tecrübemizden ve uzman kadromuzdan faydalanın